Červenec 2009

ahoj bobcí jsem tadyyy/// POZASTAVUJU

18. července 2009 v 20:11 | Terez[s]ka |  moje kecíčky
AHOJÍK NA TÁBOŘE TO BYLO UPLNĚ UŽASNÝÝÝ MOC SE MI TO LÍBYLO STRAŠNĚ SEM SI TO UŽILA FAKT PAŘBA JAK SVIN ALE TO LOUČENÍ BYLO STRAŠNÝ VŠICHNI SME BREČELI ATD. ZNÁTE TO NE???? NO A TAK VÁM TEDKA DÁM MŮJ PLÁN PRÁZDNIN


19.7(zítra)-23.7 = jedu k babičce na týden
25.7-1.8 = jedeme na dovolenou do JESENíků
pak budu doma
17.8-21.8 = dovolená
23.8-28.8. = judu k babičce do Běchar na prázky


NO A TO JE VŠE TAKŽE JINAK JE ZASE POZASTAVENÍ BLOG UŽ MĚ VŮBEC NEBAVÍ A NEBAVÍ MĚ NA NĚJ CHODIT TAKŽE NEWIM MOŽNÁ BUDE POZASTAVENÍ CELÝ PRÁZDINY !!!!SB ČKŮM SE STRAŠNĚ OMLOUVÁM ALE JE TO TAK VÍM ŽE TED JE HODNĚ KONTROLA SBÉČEK ALE JA FAKT NEMŮŽU TAK SE MĚJTE HEZKY A PIŠTE!! NA KAŽDÝ KOMENTÁŘ MOŽNÁ ODEPÍŠU PAPAPPAPAP


MÁM VÁS STRAŠNĚ RÁDA

Jedu na tábor

3. července 2009 v 22:29 | Terez[s]ka |  moje kecíčky
ahojec tak tu 14 dnů nebudu jedu ráno na tábor , tedkon u nás spí sestřenka která na tábor jede taky už se moc těšíme tak se tu mějte tak papappaap broučciii miluju váááás!!!!!
TÁBOR JE OD 4.7.- 14.7 PAPAPPA

BRÝLE PROTI SLUNCI // 2 DÍL

3. července 2009 v 16:08 | Terez[s]ka |  POVÍDKA
POKRČOVANI:


Linda Bartáková je nejen moje sousedka v lavici, ale současně i nejlepší kamaradka. Na základní škole chodila do vedlejší třídy, takže jsme se znaly vlastně jen od vidění, ale když nás obě přijaly loni na rodinnou školu v Rybíně, poznali jsme se ěvíc. A nejen proto, že jsme obě dojížděly z Mýta do kšoly jedním autobusem, mnohem víc nás sblížila náhlá krize, kterou Linda musela řešit.

Přísahám, že nikdy předtím jsem tak perfektní kamarádku neměla..!
Konečně ji zahlédnu na protější straně ulice , jak se řítí směrem k nám , které stojíme v dlouhé fronte při okraji chodníku, čekajíce na autobus do Mýta. Linda prokličkuje mezi autyy, která musejí přibrzdit, aby jí nepřejela, a když posléze přeleze zábradlí a zařadí se neukázněně vedle mne, zadýchaně ze sebe vyráží: - Hu, už jsem myslela, že to nestihnu! Ta baba nás nechtěla pustit a že plechy nejsou dost dobře umyté, no šílený...!
- Musíš být pečlivější , Lindo víš??? napomenula jsem jí schválně.
Ostatní holky z naší třídy, s kterými jsem se až dosud bavila, se zachechtaly!
- Jste blbý, dámy! ulevila si Linda, shodila z ramen ruksáček a začala v něm cosi hledat.
-No jasně! vzdala to za nějakou dobu.
-Nechala jsem týdenku doma! Mávla rukou.
- Mám se vrušovat? Pojedu načerno!
A znovu zajela rukama do popruhů ruksaku.


klikni na celý článek.!

BRÝLE PROTI SLUNCI// 1 DÍL

3. července 2009 v 15:38 | Terez[s]ka |  POVÍDKA


ZAČÍNÁME:
Teď, druhým rokem, jsem si už zvykla. Ale loni jsem myslela, že to bude moje smrt, fakt. Jen si představte tu makačku: otevřít oči každý den a v půl šestý, dopotácet se do koupelny, tam si zhnusit v zrdcadle svůj vlastní obličej, vyčistit zuby, umýt se, brrrr....., naplácat na sebe tunu mejkapu, obléci se a zamířit do kuchyně , kde čeká snídaně a máma, která mi do budky klofe rady, jak se mám chovat, pak sebrat ruksak s učením: Ahoj! Ahoj, Martino, a drž se! neodpustí si povzbudit mě máma, šest kroků přes chodbu k výtahu a konečně pomalý pád ze šestého patra v kabině až do přízemí, jenže ve druhém přistoupí stará Hamáčková, které je nejmíň 130, ale narozdíl ode mne je perfektně vyspalá, čilá a hned se mnou navazuje rozhovor. Naštěstí zastavíme v přízemí, rozloučím se s ní a pádím ke skleněným dveřím a na ulici a přes celé sídliště k autobusovému nádraží a čtyřicet minut drkotavé jízdy do Rybína: no prostě humus! A tenhle horor prožívám každé ráno.

Odpoledne, kdy nám skončí škola, je to už pohoda!
Jako dnes!
Celý den vaření. Ve druhém ročníku hotelové školy ho máme šest hodin týdně. Dnešní jídelníček se skládal z teplého předkrmu, pórkové polévky, křenové omáčky s knedlíkem a plátek hovězího masa a připáleného moučníku.

Vaření bychom neměli mít v pátek, kdy všechny, včetně naší učitelky, spěcháme ze školy. Proto se nám tvarohové řezy příliš nepovedly. Na štěstí jsem byla přidělena do party, která kuchtila křenovou omáčku. A ta neměla chybu.

Skupina moučníkářek ještě teď drhne plechy a hádá se mezi sebou, kdo měl přepnout teplotu trouby na nižší stupeň. Proto se zdržela taky Linda.


KDO JE LINDA SE DOZVÍTE V DALŠÍM DÍLU!!!!!


Tak jak se vám to líbylo?????? pište do komentářů!!! díkes

Mám pro vás překvápko!!

3. července 2009 v 15:26 | Terez[s]ka |  moje kecíčky
Ahojec tak něco sem přidám budee to překvápko !!! určitě se máte na co těšitTak zitra jedu na ten tábor až do 18.7 tak budou přednastavený články !! uvidíme kolik tak se zatim mějte du to napsat to překvápko a uvidíte

ahoj jsem tu!§

2. července 2009 v 17:24 | Terez[s]ka |  moje kecíčky
Ahojec ted jsem přijela od babičky z prázdnin a pozítří v sobotu jedu na tábor na 14 dní tak nevim jak si to tam bez vás počnu budu se každopádně strašně nudit bez kompu a vás!!! prostě to bude nuda ale což chvílku si oddichnout musim tak se mi tu pěkně o blog starejte !!!!!!

Tedka zrovna s mamkou a ségrou balíme u ž to skoro máme no tak ted je VELKÉ POZASTAVENÍ ale až přijedu tak pak už to bude v poho.


Jo a další novinka až přijedeme s tábora jedeme na týden na dovču do JESENÍKŮ jak tam sou ty velké záplavy no uvidíme jestli tam pojedeme no nic jdu balit tak ahojík


MVMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMR!!!!!